Přejít na obsah
Camp Hutě

Aktivity

U nás se nudit nebudete! Pokud chcete zažít pořádný adrenalin, můžete vyzkoušet paintball. Také můžete zažít pohádkovou svatbu a oslavu na neobvyklém místě. Pro utužení kolektivu uspořádejte teambuilding pro svou firmu nebo si jen užijte odpočinek v přírodě od všedního života.


Svatby a oslavy

Svatba v lese je nevšední volbou pro ty, kdo hledají romantiku a spojení s přírodou. Lesní prostředí dodá vaší svatbě kouzelnou atmosféru. Svatba v lese je ideální jak pro malou romantickou svatbu, tak pro velkou oslavu s rodinou a všemi přáteli. Proč neudělat ze svého velkého dne zážitek, který si budete pamatovat po celý život? Zkuste svatbu v lese a prožijte nezapomenutelné chvíle v kouzelné atmosféře Campu Hutě.

Teambuilding

Firemní teambuilding v přírodě je skvělou příležitostí pro sjednocení týmu a zlepšení jeho výkonu. Při outdoorových aktivitách se rozvíjejí týmové schopnosti, strategické plánování a taktické myšlení. Zábavné aktivity mimo pracoviště také snižují stres a napětí. Výsledkem je spokojený a loajální tým.

Odpočinek v přírodě

V camp Hutě si můžete odpočinout v přírodě s rodinou nebo přáteli. Pro zpestření pobytu můžete podniknout procházky po lese a okolí, vykoupat se v rybníku nebo jen tak lenošit. V kempu je také možnost zahrát si různé hry nebo oslavit speciální příležitosti. Všem těmto aktivitám dominuje nádherná příroda a nezapomenutelné zážitky, které si odvezete domů.

Paintball

Paintball je skvělou adrenalinovou zábavou, která podporuje týmovou spolupráci. Hráči se spoléhají na své schopnosti i spolupráci s ostatními. Hra zlepšuje komunikaci a strategické myšlení. Paintballové hřiště nabízí různé scénáře a herní módy, což umožňuje hráčům vyzkoušet mnohé taktiky a strategie. Paintball je ideální aktivitou pro zlepšení týmové spolupráce, zároveň je to skvělý způsob adrenalinové zábavy s přáteli nebo kolegy z práce.